fbpx

WSPÓŁPRACA

DLA FIRM

Jeśli dzielimy podobne wartości tj. promocja integracji na emigracji, nauka języka, świadome życie, rozwój oraz wielokulturowość to odezwij się, żeby porozmawiać o współpracy. Możemy wspólnie zrealizować odcinek podcastu, stworzyć wpis blogowy lub treści na moje media społecznościowe.

Napisz do mnie: blog@migrantka.com.

18 k+

POBRAŃ
PODCASTU

44 k+

UŻYTKOWNIKÓW NA BLOGU
W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU

 3 400 +

OBSERWATORÓW
NA INSTAGRAMIE

ZAUFALI MI

zakres tematyczny

EMIGRACJA

Z zawodu jestem socjolożką i dziennikarką, więc zarówno podejmowanie tematów socjologicznych dotyczących migracji, jak i ubranie ich w formy dziennikarskie leży w zakresie moich kompetencji.

Życie i doświadczenia w Niemczech stanowią serce moich narracji. Zajmuję się nie tylko codziennością, ale też szeroko pojętą kulturą, wyzwaniem adaptacji oraz różnicami kulturowymi.

Berlińskie życie jest jedynym z ważnych elementów moich przekazów. Od fascynującej historii miasta, po jego współczesną scenerię artystyczną i społeczną. Zgłębiam i przekazuję różnorodność tego miejsca.

Język jest kluczem do lepszego zrozumienia nowej kultury i sukcesu. Moje doświadczenia z nauką języka niemieckiego pozwoliły mi zrozumieć wyzwania stojące przed każdą nową osobą w Niemczech.

NAPISZ DO MNIE

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy
pisz śmiało na email blog@migrantka.com lub przez formularz kontaktowy załączony tutaj.